Hakkımızda

İnovapek Kimya Kozmetik Medikal Ürünleri Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile 2019 yılın da Malatya Teknokent bünyesinde kurulmuş rejeneraf tıp , kozmetik gibi alanlarda faaliyet göstererek, bu alanda tecrübesi ve bilgi birikimi ile gerek kendi alanlarında gerekse bu sektörün en önemli üretici, tedarikçi doktor ve dağıtıcılarıyla partner olarak çalışmaktadır. Bu alandaki en önemli açık olan %100 milli kaynaklar ile yerli tüplerin en doğru en güvenilir yeni nesil prp kiti geliştirmek için çalışmalara başlayan İnovapek Kimya gerekli olan tüm fizibilite çalışmalarını yaparak standartların üstü üretim tesisini kurarak yeni nesil PRP kit ürünü için CE Class IIb belgesini alarak ürünle ilgili gerek yurtiçi veb gerekse yurtdışında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Misyonumuz:

Dünya standartlarında saygın markalarla gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle, Türkiye için yüksek katma değere önem vererek kalkınmaya katkıda bulunmak için üretmeye devam etmek, profesyonel takım çalışanlarıyla birlikte ihtiyaçlara yönelik yeni projeler geliştirmek.Dünya standartlarında saygın markalarla gerçekleştirdiğimiz iş birlikleriyle, Türkiye için yüksek katma değere önem vererek kalkınmaya katkıda bulunmak için üretmeye devam etmek, profesyonel takım çalışanlarıyla birlikte ihtiyaçlara yönelik yeni projeler geliştirmek.

Vizyonumuz:

Türkiye’ de ve dünya pazarında yaptığımız yeni projelerle birlikte dünya markaları arasında önemli bir yer edinmek, proje ve yatırımlarımızla birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmak.